Zespół

Lek. wet. Paweł Przybył

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Odkąd pamiętam w domu zawsze towarzyszyły mi zwierzaki, w tym moje ukochane rottweilery. W liceum zapaliłem się do przedmiotów ścisłych, oczywistym był później wybór kierunku studiów. Po studiach pracowałem w jednej z lepszych lecznic w Warszawie, tam doskonaliłem swoje umiejętności i talenty, teraz czuje się gotowy pomagać miejscowym psom i kotom, aby żyły jak najdłużej w szczęściu i zdrowiu. W kręgu moich zainteresowań leży szeroko pojęta interna, praca ze zwierzętami daje mi wielki zastrzyk pozytywnej energii, która przekłada się w zapał do pracy.
Po dyżurze odprężam się przy literaturze science fiction lub przy dobrym filmie

Lek. wet. Anna Kępka

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2015 roku, jednak edukacja w naszym zawodzie nigdy się nie kończy, dlatego regularnie biorę udział w konferencjach i szkoleniach. Zajmuję się wszystkimi przypadkami internistycznymi, jednak szczególnie interesują mnie te powiązane z endokrynologią i nefrologią.
Jestem kociarą z urodzenia, prywatnie posiadam troje cudownych mruczków Yamiego, Polę i Małego, wszyscy zostali przygarnięci po tragicznych przejściach.

Maui

Jestem kotem dorastającym w tej przychodni. Zdobyłem tu konieczne wykształcenie w karmoznastwie, obecnie zajmuje stanowisko starszego głaskacza i asystenta lekarza.